Банк надіслав повідомлення користувачам із закликом використовувати послуги консультанта, а не здійснювати операції з трейдингу на сайті, пише CNBC.
Читайте також: Airdrop в США. Рецесія почалася: як інвесторам не втратити і примножити
За словами представників фінансової установи, несправність стосувалася "внутрішньої системи", а не великих обсягів торгів на порталі чи дефіциту персоналу, який зараз працює віддалено.
Цього місяці різноманітні брокерські майданчики зазнали періодичних збоїв у роботі. Це відбувалося на тлі лихоманки на фондових ринках, коли основні індекси різко падали і біржі мусили автоматично зупиняти торги.
У яких випадках фондова біржа зупиняє торги? Це відбувається через різке падіння індекса акцій найбільших американських компаній S&P 500.
Перший сигнал – це зниження цього показника на 7%. Тоді торги призупиняються на 15 хвилин. Наступний фактор – зниження S&P 500 на 13% о 15:25 год., або раніше У цьому випадку біржа знову зупиняє торги на 15 хвилин. І, нарешті, якщо падіння індексу зафіксовано на рівні 20%, торги зупиняються на весь день.
Знати більше: Обвал фондових ринків: що треба знати про велике падіння показників світових бірж
Збій на трейдинговому порталі Morgan Stanley тривав кілька годин під час сесії торгів у середу, 25 березня. Зокрема, на платформі постійно відображалося повідомлення про помилку.
Нагадаємо, у лютому Morgan Stanley заявив про купівлю онлайн-платформи електронних торгів E-Trade за 13 мільярдів доларів в акціях. Представники фінустанови аргументували своє рішення перспективністю технології трейдингової технології інтернет-майданчику.
Корекція на фондовому ринку США: що потрібно знати? Це зміна курсу акцій у бік, зворотний тренду. У випадку з нинішнім обвалом фондового ринку США, корекція визначається як 10-відсоткове зниження одного з основних американських фондових індексів – як правило, S&P 500 або промислового індексу Доу-Джонса – у перерахунку за рік.
Однак тенденції на ринку демонструють, що такі зміни призводять до зниження показників на 13%. Для відновлення індексів у середньому потрібно 3-4 місяці. Але це лише у випадку, коли на ринку не панує ведмежий тренд і показники не знизилися на 20%. Якщо ж фондові індекси, усе-таки, опустилися на 20%, часу на їхнє відновлення треба більше.