Пожвавлення інтересу фахівці пов'язують зі збільшенням фінансової грамотності серед населення та зростанням індексу української біржі у світі.

Назва трейдер пішло від англійського слова "traid" – позиція, угода. Тобто, іншими словами трейдер – це торговець. На фондовому ринку його робота полягає в здійсненні торгових операцій, мета яких – отримання доходу. Він продає або купує цінні папери та активи на біржі. Трейдеру необхідно дуже уважно аналізувати інформацію, що надходить, а також вміти вчасно зреагувати на зміни.

Читайте також: Державні облігації – новий тренд в отриманні пасивного доходу

За словами Дениса Білого, інвестиційного аналітика компанії Фрідом Фінанс Україна, для того, аби почати працювати у цій сфері, не обов'язково мати профільний диплом, а от без фахових знань на цьому ринку ви довго не протримаєтесь.

Трейдер – це дуже важка і багатокомпонентна професія. Потрібно розуміти, що кожного дня трейдер стикається із купою різноманітних задач. Зокрема, аналіз активів. Ви маєте оцінювати їх на даний момент, робити прогнози на перспективу і давати рекомендації щодо них своїм клієнтам. Проте, для того, щоб стати трейдером потрібно не стільки отримати профільну освіту, скільки здобути саме відповідні знання. А яким чином ви це будете робити – у виші чи самостійно – це ваш вибір,
– стверджує Денис Білий.

Нині в Україні існує чимало лекцій та майстер-класів, які навчають нюансів роботи трейдера та допомагають покращити знання. Зокрема, компанія Фрідом Фінанс Україна пропонує своїм клієнтам пройти курс "Біржовий університет", – стверджує Тарас Гандзій, інвестиційний експерт компанії:

Ця програма допомагає отримати поглиблені знання для трейдера. Для того, щоб у майбутньому він вмів правильно відбирати інвестиційні інструменти та на цьому заробляти чималі кошти,
– запевняє Тарас Гандзій.

Якщо ж ви прагнете просто навчитися грамотно управляти своїми фінансами, компанія Фрідом Фінанс Україна пропонує відвідати їхні безкоштовні майстер-класи "Мистецтво інвестицій", де кожен учасник зможе заглибитися до світу фінансів. Зокрема, фахівці більш детально ознайомлять із перспективами та можливостями інвестування у популярні нині державні облігації.

Читайте також: Іноземці побили черговий рекорд із купівлі українських держоблігацій

Лише за останній рік попит на них зріс в кілька разів. Приваблює інвесторів висока дохідність, державна гарантія, а також відсутність податку на доходи фізичних осіб. Тобто, кожен вкладник зможе в будь-який момент забрати свої кошти, не втрачаючи вже накопичених заощаджень. Щоб не тільки заощадити, а й непогано заробити, фахівці радять ретельно вибирати інвестиційного брокера, який вам в цьому допоможе. Про надійність компанії свідчить її прозорість та відкритість для світових ринків. Зокрема, холдинг Freedom Finance нещодавно пройшов лістинг на одній з найбільших американських бірж Nasdaq.

Про такі та багато інших нюансів світу фондових ринків, а також про те, як саме на них заробляти, кожен охочий може дізнатися на майстер-класі "Мистецтво інвестицій". Для цього потрібно лише заповнити відповідну заявку на сайті компанії.