Про це повідомили на сайті CNN.

Читайте також: Цукерберг продав 29 мільйонів акцій Facebook для розробки, яка допоможе при важких хворобах

За словами представника компанії Facebook, вони інвестуватимуть ці кошти у новинні проекти, партнерства і контент. Зокрема, гроші спрямують на фінансування некомерційних журналістських організацій, таких як Пулітцерівський центр і Report for America, а також на гранти для місцевих новинних видань.​

Окрім того, Facebook не хоче, аби видавництва були залежними від компанії, але соціальна мережа має усіляко підтримувати їх. ​Цей крок компанія зробила, у складний для місцевих газет та веб-сайтів час, коли медіа стикаються з падінням прибутку і читацької аудиторії через цифрову революцію й глобалізацію, в якій Facebook був передовим, залучаючи мільярди доларів доходів від рекламодавців і широку увагу аудиторій.

Також представники компанії додали, що медіа-індустрія переживає новий етап розвитку, і ніхто не знає, як буде виглядати майбутнє журналістики, але Facebook своїми інвестиціями хоче приєднатися до пошуку рішення.

Чому інвестиції важливі для журналістики? Друковані газети та регіональні журналістські видання перебувають у ненадійному становищі, адже з появою Facebook, Google, та інших інтернет-сервісів друковані медіа відходять у минуле. Відтак великі компанії намагаються усіляко зупинити занепад, або ж хоча б "дати нове життя" маленьким медіа в інтернет-просторі.

До слова, у минулому році компанія Google, яка отримала прибуток у розмірі 9,19 мільярда доларів, оголосила минулого року 300 мільйонів на "Ініціативу Google News".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно