Про це пише видання ain.ua.

Ця програма передбачає грант, розміром до 45 000 євро, ще 12 500 євро у вигляді послуг, а також місце в коворкінгу, допомогу з переїздом та реєстрацією фірми.

Читайте також: Як розкрутити свій стартап і вигідно продати себе інвестору: інтерв'ю з експерткою

Запуск проекту відбудеться у польському місті Гданськ і триватиме 3 місяці. Для ініціаторів стартапу проведуть воркшопи та заняття з бізнес-менторами, технічними експертами та інвесторами.

Першими клієнтами стартапу стануть місцеві партнери. Важливо, що аби стати учасником не обов'язково мати зареєстровану фірму чи готовий продукт. Учаснику потрібно вибрати одну з описаних на сайті проблем і запропонувати її рішення, а вже під час програми зробити перший прототип. Найзатребуваніші теми, що цікаві організаторам, – Data Science, Prop Tech, транспорт і логістика. \

Подати заявку можна на сайті організації до кінця листопада.

Що таке акселератор? Це організація, яка надає вагому підтримку стартапам в першу чергу інвестиціями, а також знаннями, досвітом тощо. Все для того, аби втілити проект в життя.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно