Як повідомили сайту 24 каналу у прес-службі акселератора, на участь в Ukraine Startup Hunt було подано 48 заявок від українських команд, з яких 20 пройшли до триденної боротьби за право пройти у фінал відбіркового туру.

За підсумками пітч-батла журі визначило три команди переможців у напрямку B2B SaaS – Zirity (веб і мобільний AR додаток для примірки окулярів у режимі реального часу), StudyDive (онлайн-платформа для вибору короткострокових і довгострокових освітніх програм) та NUWORK (HR tool з підбору персоналу для HoReCa). Ще одна команда перемогла у Fintech-напрямку – Geologic Group (геолокаційні рішення для підвищення рівня безпеки надання банківських сервісів).

Вперше за всю історію Startup Wise Guys мультинаціональна команда одного з найбільших акселераторів Європи проводила відбірковий тур в Україні.

Українці вже не раз показували один з найвищих показників "виживання" за підсумками акселеративних програм Startup Wise Guys. У найближчі два роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро у розвиток українських Saas і Fintech стартапів,
– заявив CEO Startup Wise Guys Крістобал Алонсо.

Переможці братимуть участь у фіналі відбору Selection Bootcamp Riga 2018 SaaS. Також всі стартап-переможці отримали технічну допомогу для доопрацювання рішень від TSEH 2.0.

Акселератор Startup Wise Guys працює з 2012-го року і є одним з найбільших інвесторів в країнах Північної, Центральної та Східної Європи за кількістю угод: в його портфелі вже понад 100 компаній з усього світу, а показник survival rate, який характеризує частку успішних бізнес-проектів – 77%. Україна входить в топ-3 країн, з яких регулярно приходять заявки. За свою історію акселератор вже проінвестував 13 українських команд, які водночас стабільно демонстрували високі результати і продуктивну роботу.

Що таке SaaS та Fintech стартапи?SaaS (software as a service) стартап – проект, спрямований на створення програмного забезпечення або програми для бізнесу, доступ до якого замовник отримує через інтернет. При цьому замовник не купує програмне забезпечення, а вносить абонентську плату за право користування.
Fintech (financial technologies) стартап – проект, спрямований на створення програмного забезпечення, яке пропонує альтернативні технології традиційним фінансовим організаціям в особі банків і посередників на ринку фінансових послуг, або спрямовані на поліпшення та оптимізацію надання існуючих фінансових послуг.