"Справа в тому, що Олег Ляшко вже відзначився в аграрному секторі - його акцію з надсиланням картоплі британській королеві складно забути", - заявив очільник міністерства Микола Присяжнюк.

Зовсім неочікувано міністерство в Україні отримало схвальні відгуки про вітчизняну картоплю від британського Департаменту агрокультури та сільськогосподарського розвитку.

"Картопля, яка надійшла від пана Олега Ляшка, на жаль, не змогла потрапити на стіл британської королеви. Ви ж розумієте, ситуація з тероризмом у світі доволі напружена, тож ми не можемо подавати на королівський стіл всі продукти, які нам надсилають. Однак українська картопля дуже засмакувала вартовим Букингемського палацу. Вони сподобали овоч з України настільки, що дехто вже навіть планує провести в Україні відпустку, об'їдаючись картоплею там цілодобово", - йдеться в офіційній депеші з Британії.

Аграрний відділ уряду Об'єднаного Королівства не зміг проігнорувати цей факт, тож надіслав українській стороні пропозицію щодо експорту великих партій картоплі на британський ринок.

В Україні ініціативу прийняли з ентузіазмом.

А Олега Ляшка призначили відповідальним за співпрацю України і Британії щодо експорту картоплі, оскільки саме з його ініціативи - надіслати королеві вітчизняний врожай бульби - почалася вся історія.

"Дасть Бог, ми почнемо експортувати в Британію не лише картоплю, а й помідори, кабачки і патісони", - потирає руки Микола Присяжнюк. - "Головне, щоб Олег Ляшко працював на совість - і справа піде".

Новина є жартом до 1 квітня