Як повідомив голова правління "Приватбанку" Олександр Шлапак, сьогодні багатотисячний колектив банку відкриває нову сторінку розвитку надійного та насправді народного банку.

Серед банкірів є таке прислів’я: "колишніх приватбанківців не буває". Тому я з великою радістю вітаю всіх колег як у головному офісі, так і у відділеннях, мідл-офісах банку й запевняю, що найкращі традиції "Приватбанку", його націленість на інновації стануть основою для нашої з вами стратегії розвитку надійного, сучасного, народного банку,
– прокоментував Олександр Шлапак.

Проте реальність диктує свої правила – після неочікуваної націоналізації "Приватбанк" втратив частину клієнтів. Якщо юрособи – крупні позичальники банку як-то компанії "Натела", "Зебріна" чи "Пальміра Трейдинг", які отримували кредити від 1 мільярду гривень і вище ─ почали процедуру банкрутства.

Читайте також: Експерти розповіли про найбільші дірки у бюджеті-2017

То прості громадяни просто забрали гроші з рахунків "Привабанку". Хтось перевів у інші фінустанови. А хтось притримує на руках. У такому випадку фінансисти рекомендують диверсифікувати ризики щодо своїх заощаджень.

Трейдинг – це торгівля на міжнародному ринку "Форекс". Вона стає дедалі популярнішою в Україні. Принцип простий – купити дешевше, а продати дорожче.

Заробляти на трейдингу можна до 50% гольових в валюті – але ми знаємо випадки, коли заробляли і до 600% річних: все залежить від уміння і досвіду трейдера,
– розповів Артур Булигін, менеджер з маркетингу FIBO Україна

Почати можна з малого – саме для цього існують центові рахунки та навчальні термінали. Проте насамперед варто пройти базове навчання торгівлі на ринку "Форекс", а це можна зробити обравши надійного брокера на ринку України.