Про це повідомляється в пресрелізі Фрідом Фінанс Україна, дочірнього підприємства Freedom Holding Corp. та професійного учасника ринку цінних паперів України.

Рекомендації гендиректора Freedom Holding: Куди краще вкладати гроші та що вирізняє грамотного інвестора: поради експерта ринку

За словами голови правління Української біржі Артемія Єршова, те що міжнародні гравці цікавляться українським ринком, говорить про його потенціал і сприяє розвитку економіки країни.

Рішення про входження в капітал біржі такого сильного акціонера в сучасних реаліях - безумовно, позитивна новина як для нас, так і для всього фондового ринку України,
– стверджує Артемій Єршов.

Що потрібно знати про Українську біржу

  • Це провідний організований ринок акцій і термінових контрактів в Україні.
  • Розпочала свою діяльність у березні 2009 року, і стала технологічним лідером фондового ринку.
  • Українська біржа першою в країні запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента і терміновий ринок.

Актуально: Інвесторам в ОВДП більше не потрібно платити військовий збір: детально про зміни

Генеральна директорка "Фрідом Фінанс Україна" Марина Машковська зазначила, що Freedom Holding Corp. зосередила свої зусилля на український ринок та його розвиток. Це дасть змогу українським інвесторам отримати більше можливостей у сфері стратегічного інвестування.

"Фрідом Фінанс Україна" планує зайняти позиції лідера, як професійний торговець цінними паперами на фондовому ринку України. Ми зацікавлені в розвитку ринку, підтримки інфраструктури, у розвитку термінових контрактів (ф'ючерсів) та інших похідних фінансових інструментів,
– заявила Марина Машковська.

"Фрідом Фінанс Україна" – що відомо про компанію? Входить до складу холдингу Freedom Holding Corp.(США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код FRHC). ТОВ "Фрідом Фінанс Україна" – перший і поки єдиний учасник фондового ринку, який відновив доступ клієнтів до біржових торгів через інтернет.