Попри те, що Житомирщина є північною областю, інвесторів зацікавив бізнес-клімат регіону. Тож, після етапів громадських слухань та розв'язання організаційних питань розпочнеться будівництво СЕС. Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА.

Читайте також: На Хмельниччині запрацювала друга найбільша сонячна електростанція

Планується, що промислові сонячні електростанції з'являться у Лугинському, Коростенському, Хорошівському, Любарському, Брусилівському, Малинському та Чуднівському районах.

Загалом у будівництві будуть брати участь такі компанії: Altostrata Energy Limited (Ірландія), Upgrade Energy (Бельгія), Better Energy Energo P/S, Modus Energy International, B.V. LLC (Литва), GESS (США).

У відомстві зазначили, що вже уклали попередній договір з "Укренерго" щодо продажу електроенергії.

Варто зазначити, що протягом останніх років ринок відновлюваної енергетики в Україні стрімко розвивається. Закордонні компанії інвестують великі суми у побудову нових сонячних та вітряних електростанцій. Зокрема нещодавно у Вінниці відкрили вітчизняний завод з виготовлення сонячних панелей. Це означає, що відтепер Україна зможе виготовляти 100% складових сонячних електростанцій та забезпечувати внутрішній ринок.