Він запрацює вже влітку наступного року в Коломиї, що на Івано-Франківщині.

"Заснування цього заводу – це ще один крок в розвитку нашого концерну. Ми розпочнемо роботу зі штату в 800 людей. Проте за кілька років ми збільшимо цю кількість до 5 тисяч осіб", – розповів Штефан Шмідт генеральний директор ТзОВ "ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ".

"Іншої проблеми, ніж робочі місця, в Коломиї нема. Фірма "Леоні" частково вирішить нам цю проблему. І друге - в нас з’являється основний платник податків", – зазначив міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

З певністю, що діяльність коломийського підприємства буде такою ж успішною, як і заводу в Нежухові на Львівщині, керівництво компанії заклало у фундамент пам’ятну капсулу із посланням до майбутніх поколінь.

"Ми знаходимось на четвертому місці у світовому рейтингу виробників кабельних мереж до авто. Запорука успіху компанії – в людях. Українці є освіченими, працьовитими та цілеспрямованими. Вважаю, що ми робимо тут вдалу інвестицію", – сказав Франк Хіллер, член правління Leoni AG.

Виготовлені на заводі "Леоні" в Коломиї комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою для автомобільної промисловості постачатимуть у країни Європи та США, де комплектують авто відомих брендів, таких як Opel, Porsche, Volkswagen, Audi та Lamborghini.