Ця сума є найбільшою, яку фірма витратила впродовж кварталу на купівлю своїх цінних паперів, пише Markets Insider. Так, у попередньому кварталі Berkshire Hathaway придбала власних акцій на 700 мільйонів доларів.

Упродовж усього року компанія Воррена Баффета витратила 5 мільярдів доларів на викуплення власних цінних паперів.

Читайте також: Воррен Баффет продав акції Apple: заробіток може перевищити 1 млрд доларів

У своєму щорічному листі до акціонерів мільярдер-інвестор Воррен Баффет розмірковував над "доцільністю викуплення акцій" своєї компанії.

Ми хочемо, щоб із часом акції Berkshire знизилися в ціні. Якщо це все ж станеться, ми, ймовірно, станемо ще більше агресивними в придбанні акцій. Однак ми не будемо вкладати гроші в цінні папери в будь-який період, – зазначив Баффет.

Цікаво: Як купити акції Apple, Google, Facebook чи Tesla українцям?

Для Berkshire Hathaway викуплення 1% долі компанії стало "правильним кроком", – сказала в інтерв'ю Markets Insider Кетрін Сейферт, аналітикиня компанії CFRA Research з офісом у Нью-Йорку.

На мою думку, викуплення власних акцій у четвертому кварталі стало важливим рішенням, особливо на тлі послаблень у страховій діяльності Berkshire, та низки проблемних питань у інших підрозділах компанії, – зауважила Сейферт.

На думку аналітиків, підприємство Воррена Баффета могло витратити більше коштів на купівлю своїх акцій.

Окрім того, обсяг капіталу Berkshire Hathaway становить 128 мільярдів доларів і продовжує зростати. Сам Баффет упродовж останнього часу намагався витратити грошові накопичення, оскільки йому так і не вдалося здійснити своє найдорожче придбання, попри кілька спроб у 2019 році. Зокрема, йдеться про купівлю відомого бренду ювелірних прикрас ‎Tiffany & Co.

Berkshire Hathaway – що відомом про компанію Це американська холдингова компанія, що займається інвестиціями і страхуванням. Генеральний директор Berkshire Hathaway - Воррен Баффет. Він володіє 31% акцій компанії. Річний чистий прибуток Berkshire Hathaway становить 29,2 мільярда доларів. Це число збільшилося, якщо порівнювати його з 2018 роком, коли компанія інвестувала кошти в підприємство Kraft Heinz Co й зазнала збитку. Однак операційний прибуток фірми Воррена Баффета знизився на 23% у 2019 році до 4,4 мільярдів доларів. Акції класу А Berkshire Hathaway за підсумками торгів у п'ятницю, 21 лютого, зросли на 1,1%.