Зокрема, цінні папери одного з найбільших продуктових ритейлерів США, Kroger, зросли на 6%, повідомляє PYMNTS.com. Це сталося після звістки про те, що Berkshire Hathaway впродовж четвертого кварталу 2020 року придбає 19 мільйонів акцій торговельної мережі.

Читайте також: Найдорожчі акції у світі: скільки будинків можна купити за акцію Berkshire Hathaway

Зазначається, що купівля такої кількості акцій Kroger коштувала Berkshire Hathaway близько 549 мільйонів доларів.

Berkshire Hathaway: у що вкладає гроші компанія Воррена Баффета

  • Berkshire Hathaway, генеральним директором якої є мільярдер Воррен Баффет, входить до числа найбільших акціонерів Kroger.
  • Холдинг також володіє пакетом акцій Amazon. Компанія Баффета заявила в травні 2019 року, що розпочала купувати цінні папери американського гіганта електронної комерції.
  • У 2016 році Berkshire Hathaway придбала акції Apple, коли вартість цінних паперів купертинівської техкомпанії була високою. За нинішнім курсом акції Apple, якими володіє Berkshire Hathaway, коштують понад 50 мільярдів доларів.
  • Окрім того, компанія Баффета інвестувала кошти й у інші відомі підприємства, діяльність яких пов’язана з виробництвом харчів і напоїв: Kraft Heinz, Coca-Cola and Mondelez.
  • А ще Berkshire Hathaway є материнською фірмою кількох інших брендів: виробника солодощів See’s Candies, мережі закладів швидкого харчування Dairy Queen та виробника кухонного посуду Pampered Chef cookware.

Цікаво: Акції техкомпаній – вигідна інвестиція чи фінансова бульбашка: що говорять аналітики

Сам Воррен Баффет нещодавно збільшив обсяги своїх інвестицій на 41%, вклавши гроші в цінні папери компанії меблів високого класу RH (раніше відома як Hardware Restoration). Також мільярдер придбав 648,447 акцій фірми Biogen, що працює у сфері біотехнологій, на суму 192 мільйони доларів.

Що таке Berkshire Hathaway Це американська холдингова компанія, яка займається інвестиціями і страхуванням. Вона контролює понад 40 компаній в таких секторах, як фінансові послуги, кондитерське виробництво, видавнича справа, ювелірний бізнес, виробництво меблів, килимів, будматеріалів та ін. Генеральним директором компанії є Воррен Баффет, який володіє 31% акцій компанії. Попри те, що акції компанії найдорожчі у світі, сама компанія не входить у топ-10 найдорожчих брендів світу.