Об’єкт звели за сто днів. Він дозволить розвантажити дороги регіону на понад 15 тисяч вантажівок на рік.

"Ми одна компанія, яка потужно працює над тим, щоб вивільнити обласні центри від автомобілів, які заходять в обласні центри. І якраз така потужна програма, її замітили міжнародні фінансові структури І з задоволенням нас фінансують. Ми ще плануємо збудувати на Дніпрі і других річках 10 підприємств. Ви розумієте, що це таке, як воно змінить карту України", – розповів генеральний директор ТОВ СП ''НІБУЛОН'', Герой України Олександр Вадатурський.

Під час церемонії запуску терміналу компанія підписала із Європейським банком реконструкції та розвитку кредитну угоду на 90 мільйонів доларів. Це дасть змогу зводити не лише термінали, але й поповнювати флот компанії.

"Через компанію "НІБУЛОН" ідуть ланцюжки струмочки інвестицій, і експортних контрактів, і більше доданої вартості фермерам, аграріям, машинобудівельникам по всій країні. Особливо приємно, що це робить "НІБУЛОН" як національний чемпіон. Кожна країна мріє не тільки залучати іноземних інвесторів, але й вирощувати свої потужні компанії", – сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Для Херсонщини зведення терміналу стало інвестиційним проривом: дедалі більше бізнесменів готові вкладати гроші в розвиток області. Для компанії ж це рекордний досвід дозвільних процедур – всі документи оформили за 2,5 місяці.