Умови угоди не розголошуються, проте The Globe and Mail повідомили, що Google заплатив за North близько 180 мільйонів доларів, пише PYMNTS.

Дізнайтеся про нові угоди на ринку: Beyond Meat дебютує на ринку Китаю: виробник рослинного м’яса налагодив партнерство з Alibaba

Технічний досвід North буде корисний нам, оскільки ми продовжуватимемо інвестувати в сфери апаратного забезпечення і розвиватимемо обчислювальні технології,
– стверджує Рік Остерлох, старший віцепрезидент з пристроїв та послуг в Google.

За словами Остерлоха, Google хоче створити таке майбутнє, де всі пристрої функціонують разом, а технології відходять на другий план.

Ми називаємо це обчислювальне середовище,
– говорить Рік Остерлох.

Стівен Лейк, Меттью Бейлі та Аарон Грант, співзасновники канадського стартапу, позитивно оцінюють придбання North американським техногігантом. Для них головне є те, що вони й далі зможуть працювати зі своїх рідних міст - Кітченері й Ватерлоо.

Об’єднання з Google значно покращить наше спільне бачення технологічного майбутнього,
– зазначають співзасновники North у блозі стартапу.

Цікаво: Як бойкот Facebook впливає на ціну акцій компанії

Що відомом про смарт-окуляри від North?

Смарт-окуляри North під назвою Focals під час старту продажів у січні 2019 року коштували 1000 доларів. Згодом стартап знизив ціну цього продукту до 600 доларів. Однак навіть після зменшення вартості "розумні" окуляри Focals не дуже добре продавалися: стартапу вдалося продати близько тисячі екземплярів.

На лінзах смарт-окулярів відображається інформація зі смартфону: дата й час, погода, різні сповіщення, пошта тощо.

Нагадаємо про Google Glass

Як відомо компанія Google теж розробила смарт-окуляри Google Glass і представила їх ще у 2013 році. Однак пристрій техногіганта працював зі збоями, час автономної роботи був надто коротким, а деякі користувачі зазначили, що він має "безглуздий вигляд". У результаті компанія відмовилася від подальшого розроблення Google Glass.