Про це гендиректор повідомив в інтерв’ю CNBC, пише PYMNTS. Також Даймон заявив про важливість підтримати й уберегти саме представників малого бізнесу.

Дізнайтеся більше про майбутнє економіки: Що буде зі світовою економікою у 2020 році: три різні сценарії розвитку

Даймон про дії Федрезерву США

За словами гендиректора банку, J.P. Morgan готовий до більш затяжного спаду, спричиненого пандемією COVID-19. Водночас, Даймон похвалив Федеральну резервну систему США. Він заявив, що саме дії американського центрального банку, направлені на зміцнення фінансових ринків, були наче "вода, що заповнює кожну порожнину".

Я даю їй (економіці – ред.) досить хороші шанси. Уряд був дуже чуйним, як і Федеральний резерв. Великі компанії мають достатньо грошей. Сподіваємося, що нам вдасться зберегти малий бізнес, щоб він повернувся до своєї звичної роботи,
– зазначив Даймон.

Фінансові звички: Економія в кризу: як заощаджують гроші в різних країнах Європи під час пандемії

Що думає гендиректор J.P. Morgan про майбутнє економіки

Даймон зазначив також, що ніколи не ігнорував ознаки, які, на думку світових аналітиків, вказують на тривале падіння економіки через коронавірус. Однак, за його словами, усі зусилля, направлені на стабілізацію економічної ситуації в країні, будуть плідними.

На нас чекає досить швидке одужання,
– з оптимізмом сказав гендиректор J.P. Morgan.

Коментарі Джеймі Даймона з’явилися після запитання журналістів про потенційні сценарії відновлення економіки США. Також його попросили пояснити купівлю акцій J.P. Morgan у 2016 році на суму в 26 мільйонів доларів. Наразі Даймон володіє більш ніж 6,7 мільйонами акцій банку на суму 357 мільйонів доларів.

Я не намагаюся передбачити якусь прірву. Ми не можемо бути захищеними від того, що відбувається у світі,
– стверджує Даймон.