Про це повідомляє BNN Bloomberg.

Читайте також: У Великобританії легалізували ліки з конопель

Компанія хоче побудувати дві нові виробничі потужності для вирощування конопель, які використовуватимуть у лікуванні. Нові вирощувальні комплекси планують збудувати в Італії, Греції чи Іспанії.


Брюс Лінтон, головний виконавчий директор Canopy Growth Corp./ Фото Bloomberg News

Канадська компанія медичних конопель вже має партнерство з Alcaliber SA у Мадриді, що передбачає дозвіл на використання насіння Canopy. Крім того, компанія майже закінчила будівництво фабрики в Данії, яка до кінця наступного року вироблятиме не більше 200 кілограмів конопель на тиждень.

Як відомо, у Німеччині вживання конопель дозволене лише за призначенням медиків. З 2019 року лікарські препарати планують виробляти не тільки з імпортованого матеріалу, але також з вирощених на території країни рослин, оскільки федеральний уряд відмовився від державної монополії на імпорт, і відкрив ринок для іноземних і внутрішніх компаній.

Читайте також: Нюхати, курити чи лікуватись: як конопля впливає на організм людини і чи варто її легалізувати

Чим корисне медичне використання конопель?Основні активні речовини конопель – канабіноїди – ефективний засіб при епілепсії, розсіяному склерозі, хворобах Паркінсона, Альцгеймера та ще цілої низки захворювань та розладів. Коноплі також можуть бути дієвим знеболювальним та покращувати самопочуття, наприклад у онкохворих.

Нагадаємо, що Канада – друга у світі зняла заборону на вживання марихуани в рекреаційних цілях. А все тому, що канадські можновладці упевнені: громадські свободи поширюються й на цю сферу, і жителі країни зможуть відповідально розпорядитися наданою свободою.