У своєму Facebook він відповів на коментар заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки, який заявив, що з Донбасу потрібно переселяти людей через затоплення шахт і підвищення рівня води в Донбасі підвищиться рівень радіації.

Зокрема, Жебрівський розповів, що під час відкриття екологічного скверу у Бахмуті міністр екології Остап Семерак спеціально привіз із собою дозиметр.

Читайте також: Війна в Україні – катастрофа для Росії, – американський дипломат

Він особисто перевірив – радіаційний фон у нормі. Такі заяви, як робить Тука, – це шкода у першу чергу для економіки цілого регіону. Інвестори й замовники і без того, м'яко скажу, обережні, і такі заяви не сприяють їхній впевненості,
– підкреслив він.

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації додав, що екологічні проблеми на Донбасі безумовно, є. Зокрема, і те, що бойовики затоплюють українські шахти, що є небезпечно для регіону.

"Якщо Георгій Тука у такий спосіб хотів привернути увагу міжнародної спільноти до цього питання, хай би конкретизував, що саме мав на увазі", – написав Павло Жебрівський.