Я хочу, щоб ми сіли за круглий стіл і чітко обговорили проблеми, які потрібно вирішити, щоб не скорочувати виробництво, а розширювати асортимент продукції та експортні можливості. Експорт для нас є принципово важливим,
— підкреслив прем'єр.

На думку глави уряду, розвиток вітчизняних інфраструктурних проектів зможе стимулювати зростання суміжних галузей економіки, в тому числі і металургії.

Як заявив Юрій Риженков, генеральний директор групи "Метінвест", яка керує ММК імені Ілліча, компанія інвестує в розвиток виробництва значні кошти. Інвестиції будуть продовжені, але на цьому шляху металурги чекають підтримки держави.

"Не дивлячись на всі труднощі, група "Метінвест" продовжує інвестувати в розвиток своїх підприємств. За 10 років компанія інвестувала в розвиток виробництва 5,5 млрд доларів. Ми маємо намір продовжувати модернізацію, приділяючи особливу увагу екологічній безпеці. У цій справі нам вкрай важлива підтримка керівництва країни. Без допомоги уряду в сфері справедливого ціноутворення послуг державних монополій і вирішення інфраструктурних проблем металургам буде дуже важко конкурувати на світових ринках і розвивати свої підприємства", — зазначив Риженков.