Компанія Facebook долучився до програми Surge індійського акселератора Sequoia Capital, повідомляє PYMNTS.com. Американський техгігант хоче запустити четверту версію своєї програми VC Brand Incubator в Індії.

Читайте також: Tesla планує випустити акції на 2 млрд доларів: як відреагували інвестори

Що таке VC Brand Incubator Facebook уперше представив ініціативу VC Brand Incubator в червні 2019 року. Ця програма створена для підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) шляхом співпраці з фондами венчурного капіталу. Партнерство передбачає наставництво, надання рекомендації та усіх необхідних ресурсів представникам МСБ.

За словами керівника Sequoia Capital в Індії Раджана Анандана, співпраця з VC Brand Incubator має допомогти місцевим компаніям отримати більше розуміння щодо використання низки застосунків Facebook для власного зростання.

Ще до партнерства із Surge соцмережа працювала з трьома венчурними фондами, через які вона надавала допомогу понад 70 брендам. Разом зі спеціалістами таких фондів Facebook розробляла стратегії розвитку для кожної із компаній.

Цікаво: Як запустити стартап у 2020 році: кращі поради для початківців

Зокрема, стартап mCaffeine, що пропонує засоби особистої гігієни і знаходиться в Мумбаї, та The Moms Co., компанія в Делі, яка надає послугу догляду за дітьми, є одними з підприємств, які в минулому брали участь в інкубаторі американської соцмережі.

Із досвіду роботи зі 140 мільйонами представників малого бізнесу в усьому світі ми знаємо, що для успіху молодих брендів важливе своєчасне наставництво, говорить Арчана Вогра, директорка підрозділу розвитку МСБ у Facebook в Індії.

Surge започатковано в січні 2019 року. Це масштабна платформа для компаній, що знаходяться на ранніх етапах розвитку, орієнтована на ринки Південно-Східної та Південної Азії.

За допомогою програми VC Brand Incubator ми сподіваємося розкрити потенціал МСБ Індії, щоб посилити їхній розвиток, а також соціально-економічний ріст країни загалом. Співпраця з різними венчурними фондами є надзвичайно важливою, тому що це дає змогу нам підтримувати МСБ на початковому етапі їхнього розвитку, а згодом слідкувати за їхнім зростанням, додала пані Вогра.