Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

Читайте також: Обмеження імпорту сировини для української промисловості обвалить курс гривні, – Каленков

За її словами якщо подивитись на структуру нашого експорту до США, то звичайно переважають такі товари як металургійна продукція, товари сільського господарства первинного перероблення.

Однак у нас зростає експорт готових харчових продуктів, наприклад, на полицях американських магазинів можна побачити велику кількість харчових продуктів, які виробляються глобальними компаніями в Україні. Є велика кількість вже перероблених харчів, наприклад, українська томатна паста використовується в процесі виробництва кетчупів,
– зазначила Микольська.

Вона розповіла, що є також випадки використання продукції машинобудування. Також в США постачаються мікроскопи та запчастини для авіабудування.

Що важливо, зростає експорт послуг у сфері інформаційних і комунікаційних технологій. Для нас це є достатньо великі можливості для розвитку,
– наголосила заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Наталія Микольська додала, що ринок США є досить цікавий до української моди, оскільки велика кількість відомих людей вже одягаються в українське.

Дивіться відео повного інтерв'ю з Наталією Микольською