При цьому ціни на продукти і промислові товари постійно ростуть, що на тлі надзвичайно низьких зарплат неухильно веде до зниження рівня життя населення. Що в цій ситуації робити, чи є вихід і де його шукати? Як захистити свої фінанси? Якщо національні валюти дешевшають, то як зберегти свої заощадження?

У пошуках рішення багато з нас цікавляться ситуацією на фінансовому ринку, де останніми роками набирають обертів цифрові валюти. Історія створення і неймовірного злету криптовалюта Bitcoin привела до виникнення безлічі нових електронних грошей, які стали використовувати код цього розкрученого програмного проекту.

В основній своїй масі "альткоіни" нічого з себе не представляють, проте, серед них з'являються нові перспективні проекти, в основі яких лежить відкритий вихідний код, що працює за принципом "Blockchain". Криптовалюта, яка використовує цю технологію, користується величезним ступенем довіри та показує стабільне зростання — курс деяких за минулий рік збільшився більш ніж на 1200%!


Криптовалюта на основі Blockchain — неймовірна кількість, але тільки одиниці заслуговують на увагу. Ми розповімо про нову перспективну криптовалюту, яка не просто є повною протилежністю клонам Bitcoin і вирішує завдання захисту фінансів від знецінення, а й пропонує відмінні умови для заробітку.

EDRCoin — сучасна децентралізована криптовалюта, при розробці якої були враховані всі "слабкі місця" вже існуючих цифрових грошей. Тому EDRСoin — найбільш сильний конкурент як для існуючої криптовалюти, так і для лідера — Bitcoin.

Крім цього, в проекті EDRCoin використаний передовий метод захисту системи від зовнішніх атак хакерів, злому або крадіжок — метод Proof-of-Stake (PoS). PoS має неймовірну енергоефективність: якщо при роботі з Bitcoin необхідні потужні комп'ютери, що спалюють гігавати енергії, користувачі EDRcoin з легкістю проводять свої операції на будь-якому пристрої, включаючи планшети або смартфони! Кілька сонячних електростанцій, які перебувають в різних куточках планети, повністю покривають витрати енергії, необхідні для стабільного функціонування системи EDRCoin.

Які умови для заробітку пропонує проект EDRCoin? Протягом перших двох років роботи проекту кожен учасник отримує пасивний дохід в розмірі 10% на місяць від суми приватних інвестицій.

Процес майнінгу буде завершений 31 грудня 2017 року, і остаточна кількість монет залежить від активності власників криптовалюта EDRCoin.

Крім пасивного доходу, кожен учасник може заробляти додатково в рамках існуючих програм. Всі подробиці на сайті.

Володіючи неймовірно високою енергоефективністю, проект EDRCoin є активним учасником екологічних програм — 7% всіх коштів системи перераховується до спеціального фонду, з якого фінансуються два еко-проекти: створення нових сонячних електростанцій і відновлення лісів в країнах Азії.

Ставайте учасником проекту EDRCoin, беріть участь в екологічних програмах і сміливо інвестуйте в своє майбутнє!