Про оформлення купівлі повідомили у фейсбуці інвестиційної компанії Dragon Capital.

Читайте також: СБУ вимагає від "Приватбанку" узгоджувати позови проти Коломойського: документ

Угода набере чинності після погодження Антимонопольним комітетом України та Національним банком України, а також після виконання сторонами попередніх умов угоди,
– йдеться в повідомленні.

На сайті Getin Holding зазначено, що акції купують кіпрська Dragon Capital Investments Limited, Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. з острова Джерсі і фізична особа.

Ціна покупки становить 1,368 мільярда гривень, або 224,76 мільйона польських злотих. Але з цієї ціни вирахують суми дивідендів до закриття угоди та ціну 100% участі у ТОВ "Нью Фінанс Сервіс" (приблизно 5 мільйонів гривень). Ціна також може бути зменшена в результаті переговорів сторін та підготовки незалежним аудитором звіту.

Що відомо про "Ідея Банк"

  • "Ідея Банк" (раніше – "Плюс Банк") заснований в 1989 році. Єдиним його акціонером на 1 січня 2019 року була польська фінансова група Getin Holding S.A.
  • За даними НБУ, на 1 липня 2019 року за розміром загальних активів (7,013 мільярда гривень) банк займав 25-е місце серед 76 чинних банків України.
  • Польський фінансовий холдинг виставив український "Ідея Банк", головний офіс якого розташований у Львові, на продаж у жовтні 2019 року.

Що відомо про Getin Holding?Польська фінансова група. Сфери діяльності: роздрібні банківські послуги, автокредитування, лізинг, іпотека, посередництво в страхуванні.
До складу компанії входять Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (Румунія), Carcade (Росія). Найбільшим бенефіціаром Getin Holding є громадянин Польщі та Мальти Лешек Чарнецький.

Що відомо про Dragon Capital? Найбільша інвестиційна компанія України. Працює у сфері інвестицій та фінансових послуг. Надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, приватних інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

У 2016-2018 компанія з європейськими та американськими партнерами інвестувала в нерухомість України приблизно 400 мільйонів доларів.