Конференц-зв'язок відбувся за участю українських аналітиків інвестиційної компанії Dragon Capital Андрія Безп’ятова та Віктора Луговика. Загалом на зв’язку з ПАТ "Укрзалізниця" були 23 потенційні інвестори.

"Діалог з інвесторами – це звичайна практика для публічних компаній. Укрзалізниця, як така компанія, демонструє відкритість не тільки у відносинах з клієнтами, а й з інвесторами, з якими вже співпрацюємо, та з тими, кого бачимо своїми партнерами в майбутньому. Ми відкрито розповідаємо потенційним інвесторам про стан галузі, шляхи розвитку, її майбутнє та відповідаємо на їхні запитання. Ми маємо бути постійно на зв’язку, адже відкритість – це важливий механізм для довіри та співпраці", – підкреслив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Під час телефонного конференц-зв’язку керівник ПАТ "Укрзалізниця" презентував інвесторам ключові досягнення компанії за 6 місяців 2017 року, основні фінансово-економічні показники та дані консолідованої фінансової звітності товариства за перше півріччя 2017 року, огляд якої здійснено незалежним аудитором Ernst&Young.

Зокрема, за словами Євгена Кравцова, чистий прибуток компанії в першому півріччі 2017-го відносно 6 місяців 2016 року склав 122 мільйонів гривень (+3,9 мільярда гривень), доходи від перевезень зросли до 32,3 мільярда гривень (+4,6 мільярда гривень), операційні витрати зменшено на 200 мільйонів гривень, капітальні інвестиції зросли на 80% (до 3,4 мільярда гривень), заробітну плату персоналу підвищено на 32,4 %, а обсяг доступної ліквідності товариства становить більше 10 мільярдів гривень.

"Усі ці позитивні зміни у фінансовому стані компанії підвищують її інвестиційну привабливість", – зазначив виконувач обов'язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця".

Євген Кравцов також відповів на запитання інвесторів, розповів про швидкі темпи структурних перетворень в ПАТ "Укрзалізниця", презентував плани компанії щодо інвестиційної та тарифної політики, подальшої корпоратизації та стратегії розвитку компанії на найближчі 5 років.

Сьогодні ПАТ "Укрзалізниця" здійснює ефективну комунікацію з міжнародними інвесторами, експертами та презентує свої досягнення та перспективи розвитку. У липні 2017 року Укрзалізниця отримала підтримку на форумі інвесторів у Лондоні Ukraine Investor Day, організованому компанією Dragon Capital.