Про це Янукович заявив у Пекіні після підписання двосторонніх документів, передає Інтерфакс-Україна.

"Підписані сьогодні документи розширюють економічне співробітництво. Ми ще не рахували, скільки це буде в грошовому еквіваленті, але раніше ми робили підрахунки, що йдеться приблизно про 8 млрд доларів залучення інвестицій в економіку України", - сказав Янукович.

За словами Януковича, під час переговорів сторони порушували питання активізації стратегічного партнерства й перехід до практичної реалізації низки спільних проектів у таких сферах, як авіа- та суднобудування, АПК, енергетика, зокрема відновлювальна, будівництво низки інфраструктурних об'єктів.

Читайте також: Янукович хоче розбудовувати Великий шовковий шлях

"Обговорення у вузькому колі було конкретнішим. Ми відзначили переведення роботи міжурядової українсько-китайської комісії на постійний контроль за виконанням доручень глав держав, перегляд і відновлення програми стратегічного партнерства з точки зору її розширення, зокрема договірно-правової бази, і значне розширення інвестиційних програм", - додав Янукович.

Також Президент узяв участь у церемонії запуску українського Інтернет-радіо на сайті української редакції Міжнародного радіо Китаю.

Зауважимо, Янукович перебуває з триденним робочим візитом у Китаї. Вчора він відвідав музей теракотової армії імператора Цинь ШихуАн-Ді, а також провів низку зустрічей.

Спікер парламенту Володимир Рибак повідомив, що Президент повернеться у п'ятницю, 6 грудня, і в той же день голова ВР проведе зустріч з Януковичем.