Він написав на своїй сторінці у Facebook, що сам витратив дуже багато зусиль щодо залучення інвесторів в Україну, але всі результати нівелюються "тими подіями в Україні що сталося навколо ІТ-індустрії".

Диму без вогню не буває, але вламуватися в офіси, громити та бити людей — це підло і гидко! Мовчати та не пояснювати суть правоохоронних дій — це дискредитація влади. Мовчання власників бізнесів - це страх або визнання провини. Так не можна! Я зустрічався цього тижня з інвесторами і пояснював, пояснював, пояснював. Десь переконав, десь ні,
— розповів Шимків.

Він наголосив, що інвестиції таки будуть і декілька великих і знакових для ІТ-галузі інвестицій скоро стануть публічними.

"Але правоохоронці — так не можна, і ІТ — так також не можна. Ми дійшли до критичної точки — коли конфлікт та непорозуміння всередині, відсутність діалогу, зацикленість на пільгах допомагає нашим конкурентам. В Німеччині я прямим текстом сказав, що те що зараз робить Польща, Канада, Румунія — виманюючи наших кращих спеців у той час як ми боремося за незалежність це удар в спину! Я розумію їм потрібно витягувати власну економіку, але не за рахунок стікаючою кров'ю України! Час об'єднуватись та шукати рішення", — заявив чиновник.

За його словами, наступного тижня "будуть публічні заяви та початок конструктивного пошуку рішення ситуації — без шантажу і без звинувачень, а з однією метою розвитку інноваційної галузі в Україні".

Цей тиждень пройшов між Лондоном, Берліном, Одесою та Києвом де було витрачено багато зусиль щодо залучення інвесторів в...

Posted by Dmytro Shymkiv on 26 вересня 2015 р.

Нагадаємо, останнім часом правоохоронці влаштували обшуки в кількох великих ІТ-компаніях України. Зокрема, силовики "вламалися" NIX Solutions, Intego та Divan.TV. Садовий пропонує IT-шникам захист у Львові.