Джерело: InterActive Corporation

Компанія Vimeo інвестує залучений капітал в подальше зростання відеосервісу, розробку інноваційних технологій і розширення штату.

До теми Конкурент TikTok може бути оцінений у 60,9 мільярда доларів під час IPO

Відомо, що у сервіс найбільше вклалися інвестиційна корпорація T. Rowe Price Associates і Oberndorf Enterprises.

Вже в кінці грудня 2020 року анонсували план виділити Vimeo в окрему компанію. Очікується, що це відбудеться в другому кварталі 2021 року.

Також Vimeo став одним з бенефіціарів пандемії, оскільки робота на дому збільшила попит на послуги подібних сервісів. Хмарне програмне забезпечення компанії використовує більше 200 мільйонів користувачів, зокрема компанії Amazon, Starbucks і Deloitte.

Оскільки світ цікавиться відео як ніколи раніше, Vimeo має неймовірно сильну позицію, щоб допомогти підприємствам скористатися цим потужним носієм інформації. Ми плануємо швидко рухатись, щоб надати наші інструменти професійної якості ще мільйонам користувачів,
– сказала генеральна директорка Vimeo Анджалі Суд.

Що відомо про Vimeo

Це сервіс для публікації і перегляду відео. На відміну від ютубу, який для отримання виручки використовує рекламу, Vimeo продає підписку на свої послуги. Компанія надає клієнтам інструментарій для редагування відео.

У Vimeo наразі 1,5 мільйона передплатників. У грудні 2020 року виручка компанії злетіла на 57% в порівнянні з тим же періодом 2019 року.