Джерело: Bloomberg

3 лютого 2021 року інтернет-компанія Moonpig, що надає своїм користувачам можливість створювати персоналізовані вітальні листівки, планує перший публічний продаж власних акцій на Лондонській біржі в рамках якого розмістить 113 мільйонів акцій. Ціна становитиме від 310 до 350 пенні за одиницю.

Читай також Сервіс Vimeo оцінили в 5,7 мільярда доларів: він залучив інвестиції на 300 мільйонів

IPO компанії Moonpig

Видання Bloomberg вважає, що, у ході вдалого IPO, компанія може бути оцінена у 1,4 – 1,6 мільярда доларів, або у 1 – 1,2 мільярда фунтів стерлінгів відповідно. Так компанія Moonpig планує привабити на Лондонській біржі близько 524 мільйони доларів, або 384 мільйони фунтів стерлінгів. За умовами угоди, наявні акціонери інтернет-платформи можуть продати ще 11 мільйонів акцій, таким чином, збільшивши загальний обсяг розміщення до 576,3 мільйона доларів, або ж 433 мільйони фунтів стерлінгів відповідно.

Після лістингу для торгів будуть доступні понад 25% акцій, що належать акціонерному капіталу компанії Moonpig.

Оскільки ми лідери переходу до онлайн-режиму, що зростає, нині для нас ідеальний час, щоб вивести компанію на публічний ринок,
– заявив, раніше, генеральний директор Moonpig Group Нікіл Рфйтхата виданню Bloomberg.

Фонд BlackRock Inc погодився інвестувати 80 мільйонів фунтів стерлінгів, а фонд Dragoneer Global Fund II LP – 50 мільйонів фунтів стерлінгів на IPO компанії Moonpig за ціною пропозиції, згідно з умовами.

Що відомо про сервіс Moonpig

Moonpig – це інтернет-компанія яку заснував Нік Дженкіс. Головний офіс компанії знаходиться в містах Лондоні та Гернсі. Moonpig в основному займається продажем персоналізованих вітальних листівок, квітів та подарунків. Вебсайт компанії був запущений у липні 2000 року, а у 2007 році компанія відповідала за 90% ринку інтернет-листівок у Великій Британії. У користувачів вебсайту Moonpig є можливість обрати з великої кількості запропонованого дизайну карток та ввести власний текст на фотографії, щоб персоналізувати її. Також персоналізувати користувачі мають можливість і великий ряд інших подарунків.
Компанією володіє з 2016 року приватна інвестиційна компанія Exponent Private Equity якій належить 41,3% акцій інтернет-сервісу.