Rolls-Royce, яка входить до складу холдингу BMW AG, та крім авто класу люкс виготовляє авіадвигуни, планує розмістити акції на суму в 2 мільярди фунтів стерлінгів (2,58 мільярда доларів) з-поміж чинних акціонерів, пише BBC. Саме так компанія хоче підтримати свій фінансовий баланс на тлі ризиків, створених пандемією коронавірусу.

Також цікаво: "Британський Баффет" виведе компанію з продовження життя на ринок акцій

Що Rolls-Royce запропонує акціонерам

Машинобудівне підприємство продаватиме 6,44 мільярда нових акцій за ціною 32 пенси за одну штуку (0,41 долара США) – це суттєва знижка, якщо порівнювати таку вартість активів з їхньою ринковою ціною – 130 пенсів (1,67 долара США) станом на 30 вересня. Акціонери Rolls-Royce зможуть купити ще по 10 нових цінних паперів на кожні 3 акції, які вони вже мають.

Дебют на фондовому ринку: Інвестори повірили в бізнес Пітера Тіля: акції Palantir злетіли на 50% у перший день торгів

Як Rolls-Royce ще залучатиме кошти

  • Також найближчим часом підприємство має намір розмістити облігації на 1 мільярд фунтів стерлінгів.
  • Окрім того, Rolls-Royce домовилася про виділення їй кредиту строком на два роки ще на 1 мільярд фунтів стерлінгів. Компанія отримала згоду Агентства з експортного кредитування на збільшення суми поточного п’ятирічного кредиту на 1 мільярд фунтів стерлінгів.
  • У компанії переконані, що всі ці вищеперераховані рішення гарантуватимуть їй більш стійку структуру капіталу поки підприємство не повернеться до великих фінансових надходжень, що очікується у 2022 році.