Генеральний директор компанії Tesla у своєму дописі в Twitter висловився "проти" ідеї уряду Сполучених Штатів надати фінансову допомогу нафтовій галузі, повідомляє Markets Insider. За словами Маска, "це не найкраще застосування грошей" уряду.

До теми про зниження цін на американську нафту: Падіння цін на нафту: хто виграв від рекордного обвалу WTI і що прогнозують аналітики

Коментар Ілона Маска з’явився через день після того, як у Білому домі заявили, що працюватимуть далі над підтримкою бізнесу та населення, яке втратило роботу через коронавірус. Водночас, адміністрація президента США Дональда Трампа хоче дозволити американським нафтогазовим компаніям скористатися фінансовою допомогою уряду, розмір якої становить 2 трильйони доларів.

Відверто кажучи, велика частина грошей (антикризового пакету – ред.) є сумнівною, особливо, коли йдеться про нафту й газ,
– зазначив Ілон Маска, коментуючи призначення фінансування уряду США.

Що відомо про рекордне падіння ціни на нафту WTI? У понеділок, 20 квітня, ціна американської нафти WTI досягла від’ємного значення – мінус 37,6 долара за барель. Зокрема, за такою ціною торгувалися травневі ф’ючерси на нафту WTI, термін дії яких закінчився 21 квітня.

Попит на нафту у світі падає через пандемію коронавірусу та низьку вартість сировини через протистояння Саудівської Аравії та Росії. Нафтові резервуари в Кушингу (штат Оклахома, США) - найбільшому головному пункті у США, де зберігається "чорне золото", – переповнені. Тому індустрія переживає не найкращий період.

Станом на четвер, 23 квітня, світові ціни на нафту відновили ріст. Зокрема, Brent торгується за 22,90 долара за барель, а нафта WTI – за 15,81 долара за барель.

Думка: Обвал цін на нафту може бути вигідним США: мільярдер Воррен Баффет назвав аргументи


Наслідки коронавірусу для бізнесу / Інфографіка 24 каналу