Про це Уайтсайдс заявив в ході звіту про річний заробіток підприємства, що займається комерційним освоєнням космосу, пише Markets Insider.

Ми задоволені ціною акцій, – зазначив гендиректор Virgin Galactic.

До теми: Перевершити Tesla: ціна акцій Virgin Galactic досягла рекордної позначки

Уайтсайдс також оцінив "захоплення людей можливістю трансформувати сферу космічних польотів". За його словами, зараз діяльність компанії "зосереджена саме на машинобудуванні". Адже головна мета Virgin Galactic – безпечні та надійні комерційні польоти в космос.

Цього року одним із "основних пріоритетів" Virgin Galactic є політ її засновника, мільярдера Річарда Бренсона, у космос комерційним рейсом, заявив Уайтсайдс.

Нагадаємо, ціна акцій Virgin Galactic зросла з 11 доларів на початку січня 2020 року до 32 доларів у лютому. Таке підвищення вартості цінних паперів компанії призвело до збільшення її вартості, яка досягла 6 мільярдів доларів.

Читайте також: SpaceX планує залучити 250 млн доларів: над чим працює компанія Ілона Маска

Virgin Galactic вийшла на біржові торги в жовтні 2019 року. Її річний прибуток становить менше ніж 4 мільйони доларів, а розмір збитків за минулий рік – 211 мільйонів доларів.

Однак інвестори прогнозують "світле майбутнє" Virgin Galactic. Так, підприємство прийняло 8 000 заявок від людей, які хочуть полетіти в космос та близько 80 мільйонів доларів у депозитах від понад 600 осіб. У кінці 2019 року обсяг капіталу компанії в готівці становив 480 мільйонів доларів.

Що відомо про Virgin Galactic? Компанія входить до складу Virgin Group, засновником якої є мільярдер Річард Бренсон. Займається запуском штучних супутників і впродовж тривалого часу продає квитки на приватні космічні польоти. Першими в космос буде відправлено 600 осіб, які вже оплатили повну вартість квитка – 250 тисяч доларів. У числі перших космічних туристів є і знаменитості, серед яких актор Леонардо ді Капріо та співак Джастін Бібер. Графіка польотів компанія поки не оприлюднила, тому невідомо, скільки доведеться чекати всім, хто вже оплатив мандрівку.