Упродовж цього періоду Apple заробила 91,8 мільярда доларів, що стало новим рекордом в історії підприємства, пише Techcrunch.

Так, за попередніми підрахунками, сума прибутку мала становити 88,43 мільярда доларів.

Читайте також: Коронавірус знизив ціни на акції, нафту та юань: інвестори вичікують

Цінні папери купертинівського IT-гіганта теж виросли в ціні. Скоригований чистий дохід на одну акцію (так званий "розбавлений" прибуток) Apple становить 4,99 долара. Цей показник також перевищив раніше прогнозоване на ринку число – 4,54 долара. Упродовж останніх місяців цінні папери компанії торгувалися за високими цінами, що відповідає рівню капіталу багатьох інших технологічних підприємств.

У Apple повідомляли інвесторам про свої очікування щодо доходів. За прогнозами компанії, її прибуток мав бути на рівні 85,5-89,5 мільярда доларів за квартал, а валова маржа – 37,5%-38,5%. Однак валова маржа фірми за перший квартал 2020 фінансового року становить 38,4%, що набагато більше, ніж прогнозували раніше.

Основні показники діяльності Apple за три місяці:

  • Дохід від продажу пристроїв – 79,1 млрд доларів.
  • Підписка на різні сервіси (iCloud, Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+) принесла компанії 12,7 млрд доларів.
  • Чистий прибуток – 22,2 млрд доларів.

Як бачимо, основний дохід Apple отримала завдяки високому попиту користувачів на ґаджети. Це дало змогу компанії отримати такий заробіток:

  • iPhone: 56 млрд доларів.
  • Mac: 7,2 млрд доларів.
  • iPad: 6 млрд доларів.
  • Носимі пристрої, техніка для дому й аксесуари: 10 млрд доларів.

Упродовж останніх років купертинівський гігант працює над зменшенням своєї залежності від отримання прибутку внаслідок продажу iPhone.

Дрібніша електроніка й сервіси – основна надія Apple,
– зазначає Тім Кук, голова компанії.

За підсумками кварталу, обсяг готівки й цінних паперів компанії становить 207 мільярдів доларів, а її боргове навантаження – 118 мільярдів доларів.

У Apple очікують, що дохід підприємства в другому кварталі 2020 фінансового року коливатиметься між 63 млрд та 67 млрд доларів.