Купертинівський техгігант потрапив до фокус-списку аналітиків JPMorgan і названий експертами банку "найкращим вибором" для інвестицій в акції, пише Markets Insider.

Про доходи Apple: Акції Apple знизилися в ціні після новини про падіння виручки від продажів iPhone: деталі

Аналітики JPMorgan підвищили цільову ціну на акції Apple з 335 доларів до 350 доларів. Це дає змогу говорити про ріст вартості цінних паперів техгіганта на 19% з урахуванням ціни акцій у 293,80 долара за одну штуку на момент закриття торгів у четвер, 30 квітня.

Спеціалісти банку вважають, що запуск 5G підсилить інтерес до акцій Apple. Вони навели шість причин, чому цінні папери виробника iPhone зростуть в ціні.

Цікаво про IPO: IPO 2020: огляд світових компаній, які готуються стати публічними

1. Кращий, попри очікування, імпульс на нові iPhone, випущені у вересні 2019 року, дають змогу прогнозувати більш вдалий другий квартал для компанії.

2. У другій половині квітня цього року, після запуску нового iPhone SE та низки фінансових стимулів з боку уряду США, дохід Apple почав рости.

3. Техніка Apple, із-поміж якої iPad і Mac, стала особливо популярна в період карантину, коли компанії, освітні заклади перейшли на дистанційний режим роботи. Попит на таку продукцію теж позитивно вплинув на доходи техгіганта, а також компенсував факт тимчасового закриття низки його фізичних магазинів.

Читайте також: Для авіакомпаній "світ змінився": Воррен Баффет продав усі акції провідних авіаперевізників

4. Сервіси Apple, наприклад стримінгова платформа AppleTV+, теж стали доволі популярними у першому кварталі 2020 року. Зокрема, попит на них зріс на 17% у порівнянні з минулим кварталом.

5. У кінці квітня показники доходів від реклами в почали рости. Окрім того, аналітики очікують ріст попиту на програму розширеної гарантії Apple Care, як тільки фізичні магазини відчиняться.

6. Завдяки стійкій бізнес-стратегії Apple змогла збільшити розмір щомісячних дивідендів на 6% та оголосила про додатковий етап викупу акцій на 50 мільярдів доларів щорічно.

Станом на понеділок, 4 травня, акції Apple опустилися до 289,07 долара за одну одиницю.


Скільки бізнес може існувати при карантині / Інфографіка 24 каналу