Зазначимо, що своїми постами Ілон Маск вже вдруге за тиждень впливає на ринок. Раніше інвестори неправильно інтерпретували його твіт з додатком Signal і влаштували ралі маловідомої компанії, повідомляє Bloomberg.

До теми Акції Signal Advance зросли на 1100%: читачі Ілона Маска переплутали компанію з додатком Signal

Водночас цей твіт приніс популярність японській компанії іграшок. Так, акції виробника виросли на 4,4% на біржі в Токіо після того, як зображення персонажа однієї з франшиз компанії в твіттері опублікував Ілон Маск.

Що саме написав Ілон Маск? Завновник компанії SpaceX 13 січня запостив мем з написом: "Ей, ти, король, у тебе все вийде". У підписі до картинки Маск замінив "король" на "королева". А на зображенні мему була дівчинка в стилі аніме з музичної гри The Idolmaster, яка стала основою для серії іграшок.


А ця франшиза була основним джерелом доходів компанії Bandai Namco Holdings в останні роки. Тому акції компанії зросли на кілька відсотків.

Це досить дивно, що, незважаючи на зайнятість, Маск знайомий з персонажем японської гри. До того ж, його твіт може зробити компанію і персонажів більш впізнаваними за межами Японії,
– прокоментував головний стратег компанії Securities Japan Масаюки Отани.

Зазначимо, що походження мема незрозуміле, так само як і причина, чому Маск запостив його. Але додамо, що до 17:00 твіт Маска набрав майже 440 000 лайків і понад 100 000 ретвітів.