Зокрема, акції Snap під час електронних торгів зросли в ціні на понад 24%, про що повідомляється в офіційному звіті компанії. Як до такого успіху ставляться експерти ринку – розповідаємо далі.

Сезон квартальних звітів: Акції Netflix обвалилися після публікації звіту за третій квартал: що розчарувало ринок

Результати діяльності Snap за ІІІ квартал 2020 року: ключові дані

  • Виручка підприємства збільшилася на 52% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Цьогоріч цей показник досягнув 679 мільйонів доларів.
  • Розмір чистого збитку знизився на 12% – до 200 мільйонів доларів.
  • Скоригований прибуток на одну акцію становив 0,01 долара. Однак раніше аналітики прогнозували збиток розміром у 0,05 долара.
  • Середня виручка на одного користувача (ARPU) збільшилася на 28%, досягнувши 2,73 долара.

Інформація щодо користувачів Snapchat

Кількість щоденних активних користувачів (DAU) месенджера Snapchat зросло на 18% до 249 мільйона осіб, що теж перевищило прогнози аналітиків.

Цікаво: Як авіаринок відновлюється від коронакризи і на що розраховувати інвесторам: зміни та прогози

Коментар аналітика

За словами молодшого аналітика "Фрідом Фінанс" Михайла Денісламова, неочікувано сильний ріст кількості користувачів Snapchat продемонстрував сегмент "Інший світ" (країни за межами Північної Америки та Європи). Зокрема, там показник DAU збільшився з 71 мільйона до 87 мільйонів у порівнянні з другим кварталом 2020 року. Водночас, раніше експерти ринку прогнозували підвищення DAU лише до 80,9 мільйона осіб.